FenglinTech Бебе Велосипед Седиште, Безбедноста на Децата Превозникот Пред Седиштето со Потпирач за Нога и Педали
  • Ново

FenglinTech Бебе Велосипед Седиште, Безбедноста на Децата Превозникот Пред Седиштето со Потпирач за Нога и Педали

DEN 1636.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ИЗДРЖЛИВИ - Направени од квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Уредни изглед се направи патување на модата и полн со забава.УДОБНО - широк поместена седиште и backrest гарантира удобно возење позиција.НАЈАВА - инсталација на фиксна седиште матични позиција ширина во 2.8 см-4.2 cm/1.1"-1.7".ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Инсталација и отстранување, со брзо ослободување механизам, лесен за инсталација и лесен за инсталација на стандардот на предните и на универзал за повеќето од велосипед.АПЛИКАЦИЈА - Возачот може да се задржи окото на детето и на патот, центар локација значи подобро ракување, многу лесен и безбеден за вас и децата кои одат надвор од велосипед.