Steampunk Опрема Тркала Делови Помине Уметност Сјајот Злато
  • Ново

Steampunk Опрема Тркала Делови Помине Уметност Сјајот Злато

DEN 234.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Одлично за помине уметност декорација со лак, за да се создаде свежа сликата.Може да се користи на двете вистински или лажни ноктите.Ве молиме имајте на ум : тоа се должи на осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.Големина : Прибл. 5-10мм.