Laojbaba 4-парче патување преносни четка за заби складирање кутија пластична dustproof сад држач, четка за заби, погоден за патување/Кампување/дом/семејство држач, Четка за ?
  • Ново

Laojbaba 4-парче патување преносни четка за заби складирање кутија пластична dustproof сад држач, четка за заби,

DEN 1260.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал и функција : направен од високо-квалитет на пченица слама + PP материјал, со природни пченица вкус, degradable и заштита на животната средина.Четката за заби со носителот на мозоци дупки држи четката суво, свежо и вентилирани на сите времиња.Патување четка за заби кутија големина боја : секој четка за заби кутија е 20 x 3cm / 7.9 x 1.2 инчен (должина х ширина), средни, лесна за носење; ве молиме проверете ја големината пред да нарачате; боја : сина, зелена, розова, беж.Лесно да се носат : четка за заби кутија за надворешна патување, кампување, семејство, училиште, деловни патувања, итн.Светло, светло и издржливи.Овална глава дизајн, ќе не нула други предмети на торба.Answer : ___________________________ Note : четка за заби складирање кутија заграда не е предвидено со четка за заби, паста за заби или крпа.