Wristband за Airtag, Силикони Декомпресија Нараквица, Заштитна Маска за Apple AirTag 2021 Пронаоѓач Локација Tracker Носителот, Лесно да се Прикачи за Деца Бебе, Дете, Деца, Стари Чове?
  • Ново

Wristband за Airtag, Силикони Декомпресија Нараквица, Заштитна Маска за Apple AirTag 2021 Пронаоѓач Локација

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висок квалитет : Силикони Притисни Меур Fidget хривнија направен од високо-квалитет со силиконска, површината е мазна, мека и удобна, анти-отпечаток, отпорно на гребење, не е лесно да се деформира, удобно да се носат, може да се користи последователно за долго време.Уникатен дизајн : меки силиконски заштитни случај може да се обезбеди сеопфатна заштита за Air Tags.Вие не мора да се грижите за позиционирање tracker заградата се фрлени или оштетени кога играат, и не ќе го попречат на позиционирање функција.Можете да го ставите на работите што сакате да ги пратите.GPS деца се спречи загуба и за заштита на стари лица.Ефективна декомпресија : Ова силикони стискаш хривнија тоа ќе се смири вашите емоции.Прст притискање може да го намалите стресот и да се промовира тактилни стимулација, смиреност и концентрација, што ќе ви овозможи да брзо да се стекнат со мир, и да може ефективно да се олесни притисокот на работа и студирање.Прилагодлива големина : должината на заштитна маска може да се прилагоди според ширината на рачниот зглоб, погоден за повеќето луѓе да се носат.Широко се применува : Tracker Држачот за Air Tag/GPS,тоа е многу погодна за возрасни и деца со вознемиреност, внимание дефицит хиперактивност болест, аутизам, хиперактивност и други посебни сетилните потреби.Многу погодни за употреба за време на патувањето, канцеларија или да се скрши време.