ПАЛО 4 Bay 18650 Полначот Брзо 3.7 V Li-ion Батерија Полнач за 18650 26650 22650 26500 18490 17670 17500 17355 16340
  • Ново

ПАЛО 4 Bay 18650 Полначот Брзо 3.7 V Li-ion Батерија Полнач за 18650 26650 22650 26500 18490 17670 17500 17355

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

САМО ПОЛНАЧОТ(НЕ се ВКЛУЧУВААТ на БАТЕРИЈАТА) : Литиум Батерија Полнач е компатибилен со повеќето батерии, покрај тоа, нејзиното вчитување на пролет и лизгачки плочи се направени со воени одделение од нерѓосувачки челик, со што се овозможува повеќе од 100 K животен циклус.Дигитални Dispaly : екранот директно покажува во реално време напон, Јасно го покажува процесот на полнење на секоја батерија и иконата за батеријата да престане да трепка кога целосно наполнета, ајде да знаете за статусот на полнење на прв поглед; прикажува "ГРЕШКА" кога ќе се детектира не-батерија или неисправни батерии.Батерија 3.3 V и 3,7 V Литиум-јонска батерија : 14500/18500/18650 17500/16340/22650/26650 литиум батерија.USB Дизајн : можете да го користите било каде одиш-внатрешен или за патување, На ПАЛО Полначот се "паметни" батерија полнач за побрзо,побезбедно и полесно да се избирач-коло користи 4 независни излез излез полнење режими. 12 Месеци Гаранција : Ако имате било какви прашања (дали тоа е квалитетот на производот, употреба или други прашања), и нашата служба за корисници тим ќе бидеме среќни да ви помогнат.