HBBH Висина-Прилагодлив Мултифункционални Спортски Протега Столче Римската Столица Мултифункционален Гира Столче Фитнес Домашни Стомачни Мускули Виткање Клупата
  • Ново

HBBH Висина-Прилагодлив Мултифункционални Спортски Протега Столче Римската Столица Мултифункционален Гира Столче

DEN 1471.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фитнес квалитет : Изработени од високо квалитетен челик и анти-нула боени, тоа можат да го издржат најтешките вежби постапки.Робустен и стабилна дизајн : екстра поддршка цевка форми триаголен рамка структура и може да се справи со тегови до 660 килограми.И да се обезбеди стабилна поддршка за различните вежби.Целосно прилагодливи потекло и потекло прилагодувања : 1 рамни и 2 потекло клупата прилагодувања со 4 нога усогласувања и 8 бедрото поддршка влошки за едноставни, мазна висина прилагодување.Удобно дизајн : Ротирачки пена ролки се одржи на телињата во место за overstretching, додека нозете се во местото за седат прозорци.Целото тело вежба : На прилагодливи кревање кревет е совршен за остварување на градниот кош, рамената, грбот, стомакот, итн.Вклучувајќи клупата притиснете, клупа притиснете, гира кадрици, седат прозорци / седат прозорци, push-up прозорци и повеќе од 20 вежба вежби.