Четка за заби ги Покрива Патните Четка за заби Случај Со Чиста Функција, Преносни Патување Четка за заби Држачот за Домаќинство и за Бизнис Патување или Патување
  • Ново

Четка за заби ги Покрива Патните Четка за заби Случај Со Чиста Функција, Преносни Патување Четка за заби Држачот

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Safe & Длабоко Чистење : Четка за заби покрие се направени од храна одделение ABS, независни четка за заби слот дизајн може да се обезбеди чиста складирање на животната средина за вашата четка за заби.Чиста светлина, може да се донесе 99% длабоко чистење на вашата четка за заби, заштити вашето орално здравје на сите времиња.Одговара на Речиси Сите Четка за заби : Вграден-во голема големина замена силикони порта автоматски може да се прилагоди простор, погоден за различни четка за заби која четка за заби главата големина е помала од 0.32 инчен вклучувајќи редовни и електрични четки за заби.Лесно Да се Носат : Оваа четка за заби случај е многу исклучителна, компактен и пренослив, особено погоден за бизнис патувања, кампување, холидеј патување, исто така, погодна за дом или канцеларија употреба.Една кутија само има 1 четка за заби, се создаде чист простор за четки за заби.Лесен За Употреба & Ефикасен : четката опфаќа опремен со вграден-во smart sensor, откако случајот е затворен тоа автоматски почнува да работи за 5 минути и потоа автоматски сам се исклучува.Издржливи & Долготрајни : Не грижете се за полнење, треба само 2 AAA батерии (не се вклучуваат) може да се користи за 65 пати, првиот избор за надворешна патување.