Возен Салон Фах на Тркала со Алатка Заградата,Висина Прилагодливи Напредни Алуминиум Инструмент (Сребро)
  • Ново

Возен Салон Фах на Тркала со Алатка Заградата,Висина Прилагодливи Напредни Алуминиум Инструмент (Сребро)

DEN 1512.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Возен Непречено360° Вртливата рициново и ултра-тивка тркала овозможи лесно движење.Лесно да се соберат/расклопување.Пати во можност нозе се мали во големина.Висина ПрилагодливиПрилагодување на висината( од 26.38" да 38.19 ")со switch ,погоден за различни луѓе и прилики.Здрав Трајнилента е погусто и нема деформација.Висок квалитет на алуминиум легура плоча е отпорност на корозија,отпорност на топлина,лесно да се чисти,нема рѓа.Голема база на плочата е stabler.Метална база пол е силен и издржлив.Користете УдобноПоголем лента(17.71" широк × 12.99" длабоко × 1" длабоко)со 2× додаток чаши&1× фен носителот на страна (отстранлив),води алатки на арм е да се достигне.На послужавник е големо и длабоко, па на малите нешта во фиоката не се лесно да падне.Широка ПрименаТаа е неопходна алатка за убавина коса салон,tattoo студио,продавница,клиника, лабораторија,дома,кујна,бања и канцеларија.