Kase Wolverine 49mm да 72mm Магнетни Чекор До Филтер Прстен Адаптер 49 72
  • Ново

Kase Wolverine 49mm да 72mm Магнетни Чекор До Филтер Прстен Адаптер 49 72

DEN 718.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

►Магнетни Чекор До Адаптер за Kase Магнетни Филтри.► Завртки во 49mm Нишка на Објектив и Овозможува 72mm KW Магнетни Филтри за да се Користи. ►Претвора Објектив со 49mm Филтер прстен за Употреба со Kase Wolverine 72mm Магнетни Филтри. ►Лесни, тежи помалку од 0.4 оз. ►****Ве МОЛИМЕ запомнете**** Работи само со 72mm Магнетни Филтри. ►****Ве МОЛИМЕ запомнете**** НЕ Ќе работат со обичните Не Магнетни Филтри.