Herco Течност Исполнета Хидрауличен Притисок Мерач 0-3000 PSI (NPT)
  • Ново

Herco Течност Исполнета Хидрауличен Притисок Мерач 0-3000 PSI (NPT)

DEN 311.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2-1/2" од Нерѓосувачки челик случај и прстен со загрози-отпорни акрилик прозорец. 1/4" NPT машки навој месинг конекција како што е прикажано.Квалитетот на изградба со глицерин-исполнет бронза движење.Точност да се ASME B40.1 Одделение Б ± 3-2-3%.Dual црна/сина на бели лушпи, (PSI и Бар/Kpa).