3-Panel Виткање Екран Накит Закачалка, Обетки, Белегзии, Ѓердани Организатор, Црна страна Arad
  • Ново

3-Panel Виткање Екран Накит Закачалка, Обетки, Белегзии, Ѓердани Организатор, Црна страна Arad

DEN 358.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Држи вашиот накит организиран и метежот-бесплатно и лесно да се најде.Организаторот може да се одржи 40 пара на обетки, заедно со бројни ѓердани и нараквици.Околу : 14 1/4" H x 18 1/4" W x 1/2" D кога целосно продолжен.Домот виткање екран со scrollwork дизајн изложуваат на вашиот накит убаво.Направена од челична конструкција со трајни црна боени.