5Pack 20ml Шприц Мерење Пластичен Шприц со катетерот за Научни Лаборатории, Течни Мерење & Издавање, домашни Миленици, Животните, Растенијата Наводнување
  • Ново

5Pack 20ml Шприц Мерење Пластичен Шприц со катетерот за Научни Лаборатории, Течни Мерење & Издавање, домашни

DEN 215.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Материјал & Капацитет】 Овие пластични шприцеви содржи два дела : барел и клипот, пластична капа е вклучена да се покрие катетерот да ја задржиш чисти.Капацитетот е 20ml. 【Јасно Скала】 Јасно, храбар дипломирањето ознаки на храна за хранење шприц за лесно мерење на течност, не ќе се исклучи по многу мие. 【Лесен за Употреба】 јасно клипот турка лесно и без проблеми, лесно да се контролира со волумен на течност. 【Мулти-Цел】 Овие пластични масло шприцеви се одлични за научни лаборатории, течности за издавање, refilling, мерење, растенијата на градините, етерични масла, парфеми, мазива, пломби, мастило апликација, исхрана на животните, лигите одлуки, итн. 【Поединечно Завиткани】 Секој шприц е индивидуално и запечатени, чисто, безбедно и стерилни.