Современите Под Кабинет Хартиена Крпа Носителот - Сатен Никел
  • Ново

Современите Под Кабинет Хартиена Крпа Носителот - Сатен Никел

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТИЛСКИ ИЗГЛЕД : Стилски и отстранлив хартиена крпа носителот може да се монтира под кабинет за лесен пристап до расположливите хартија.Совршен gadget да го замени еден countertop носителот, заштеда на простор во кујна, купатило, тоалет, итн.На диспензерот прави refilling лесно; Едноставно ги отстрани празните се тркалаат и поп во нова.ФУНКЦИОНАЛНА Инсталира брзо се со вклучен хардвер; Елегантни едноставен дизајн работи во која било соба на домот - се обиде ова во вашата кујна, провизии, занает просторија, гаража, перење/комунални соба и повеќе; На простор за заштеда на дизајн, исто така, е совршен за мали простори : dorm соби, чамци, RVs, campers, станови и condos.ЗАЧУВАЈ КОНТРА ПРОСТОР : Брзо и ефикасно раздавам хартиени крпи; да го Зголеми вашиот простор и ги елиминираат нередот со овој брз и лесен ѕид монтирани хартиена крпа рек; се Користат екстра ѕид простор во кујната и провизии да се создаде погодно за складирање или планината под или во кујната кабинети, или внатре врати; ослободи простор во кујната кабинети, countertops, провизии полиците и повеќе.ВКЛУЧЕНИ ХАРДВЕР : ги Вклучува сите неопходни монтажа хардвер за својата погодност.ЦЕЛОСНА ГАРАНЦИЈА - Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе ви понудат ЦЕЛОСНА НАПЛАТА или ЗАМЕНА.