Молив за iPad, Активни Специјалното Пенкало Компатибилен со (2018-2020) Apple iPad Про (11/12.9 инчи)/ iPad 6/7 / Ер 3 / Мини 5 Генерација, Магнетни Пенкало, Дланка Одбивање, 2 во 1 Батерија
  • Ново

Молив за iPad, Активни Специјалното Пенкало Компатибилен со (2018-2020) Apple iPad Про (11/12.9 инчи)/ iPad

DEN 516.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Посебно за i Pad Серија】молив за i Pad е компатибилен со Apple i Pad 2018-2020 : i Pad 6 Генерација (9.7"), i Pad 7 Генерација (10.2"), i Pad Mini 5 Генерација, i Pad Воздух 3-та Генерација, i Pad Про (11"/12.9").НЕ е КОМПАТИБИЛЕН СО : i Pad Про 12.9" (1 Генералот и 2. Генерација), i Pad Про 9.7", i Pad Про 10.5". 【2 во 1 Активно Пенкало】Овој i Pad Молив може да бидат напишани директно на i Pad.Само со притискање на копчето еднаш (Бела светлина на) и можете да ги привлечат или да напишете на вашиот Apple i Pad.На врвот мрежа совет може да се користи кога батеријата се истроши или за i Phone. 【Дланка Одбивање на Оваа i Pad pen може да се закачите magnetically на страната на вашиот i Pad да се спречи изгубени. 【Висока Прецизност и Без Задоцнување】2 генерација специјалното пенкало, молив за i Pad Про е опремен со ПОМ 1.7 мм совет, која ќе не нула вашиот екран, и нуди на точниот износ на отпор меѓу nib и екран кој ви овозможува да го допрете, подготви и да се пишува без проблеми на i Pad.Повеќе прецизни и не латентност. 【Долго Траење на Батеријата】20 часа континуирана работа и 365 дена времето на мирување за околу 90 минути за полнење.Нема потреба Bluetooth конекција, лесен за употреба. (Се наплаќа од страна на USB-Кабел за Микро, Вклучени).