Јазик Почиста Scraper, ECOPRO 4-Pack Бамбус Јазик Четка за Возрасни, Еко-пријателски Стоматолошки Орална Хигиена Нега Алатка, Поудобно од Нерѓосувачки Челик Tounge Гребење (Меш
  • Ново

Јазик Почиста Scraper, ECOPRO 4-Pack Бамбус Јазик Четка за Возрасни, Еко-пријателски Стоматолошки Орална Хигиена

DEN 143.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【ОРГАНСКИ И ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ】На јазик почиста е направен со 100% biodegradable бамбус справи и најлон влакната.На влакната се BPA free.Отстрани debrison и во длабоки пукнатини на јазикот повеќе удобно. 【НЕЖНО И ЕФИКАСНО】 Карактеристики на flathead четка со меки-совет влакната, ви Помага да ги отстраните остатоци, го намалува лошиот здив, и се подобрува вашето чувство за вкус.Повеќе удобно и ефикасно од нерѓосувачки челик scraper. 【СОВРШЕН ЗА СЕМЕЈСТВА 】Пакет од четири е идеално за семејства секојдневно користење; различна боја го прави лесно да се направи разлика секој јазик четка за лице. 【BIODEGRADABLE ПАКУВАЊЕ и ОБНОВЛИВИ се СПРАВИ со】 Ние се каже НЕ НА ПЛАСТИКА и употреба biodegradable, compostable завиткување & материјали за пакување.Пакетот вклучува 4 Бамбус Јазик Четки и сите поединечно заградени.Дршката е обновливи во уметности & занаети, или да ја користите за да водич на младите градинарски растенија, или издлаби некои дрвени стапчиња за јадење!. 【РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ】Купи со Доверба - ГАРАНЦИЈА за ПАРИТЕ НАЗАД.Нашиот јазик почиста гребење се пластични слободни пакет и убаво за околината.Ако поради некоја причина не сте задоволни со тоа, контактирајте со нас за целосна наплата или замена.Ние ќе ги исполни вашето барање, веднаш без никакви проблеми.