Petco Бренд - Скокови & Граници Кадифен Глувчето Мачка Играчка
  • Ново

Petco Бренд - Скокови & Граници Кадифен Глувчето Мачка Играчка

DEN 919.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Џамбо Кадифен Глувчето Мачка Играчка од Скокови & Граници.Направена на стимулирање на текстури тие љубов.Интригантна звуци за забавно-пополнети игра.Полнети со органски catnip да ги задржи заинтригиран.Им помага допрете во нивната природна ловечки инстинкти.