Aoutrow 3 Pack Нерѓосувачки Челик Фах Медицински Хируршки Плоча Стоматолошки Инструменти Алатки Фах Организатор
  • Ново

Aoutrow 3 Pack Нерѓосувачки Челик Фах Медицински Хируршки Плоча Стоматолошки Инструменти Алатки Фах Организатор

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Сет од 3] Медицински Хируршки Плоча за Полнење е направен од премија од нерѓосувачки челик, со максимална издржливост. [Најдобри Материјал] На Sliver Медицински Хируршки Плоча се направени на добар материјал и на врвен квалитет, одделение од нерѓосувачки челик, здрав и безбеден за место храна.Има долг животен век па можете да го користите за многу пати и не треба да се грижите за штета на нашиот производ. [Безбедно] Нерѓосувачки Челик Фах Медицински Хируршки Плоча се високи-температура отпорни дека тие можат да бидат поставени директно на скари без деформација, и тие се, исто така, безбедни за рерна употреба. [Easy to use & продавница] Нашите Нерѓосувачки Челик Фах Медицински Хируршки Плоча е многу лесен за употреба.Не постои ништо многу тешка и макотрпна да работат.Самиот производ е исто така многу погодни да се грижи за.Треба само неколку едноставни чекори за да се исчисти ја, и може да се чуваат во склопот без да ве чини премногу простор за складирање. [Широка Примена] Овие Нерѓосувачки Челик коцки, исто така може да се користи за да се одржи други храна и грицки, како што се burritos, топли кучиња, медицински, тетоважа, стоматолошки, пирсинг на тело, медицински, стоматолошки алатки, кујна печење, пет третман, накит, алати и хируршки, користи.Може да се користи за да се организира храна првично, храната услуга, алатки, лабораториски инструменти или материјали, и многу други користи.