Океанот Исхрана Cichlid Omni Снегулки
  • Ново

Океанот Исхрана Cichlid Omni Снегулки

DEN 407.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направи-во-САД природна состојка шушка храна за сите omnivorous и предаторски cichlids.Протеини-пакува храната која обезбедува избалансирана дневна исхрана.Поддржува колорит и ќе помогне во одржување на здравјето и виталноста.Не облак на водата кога се користи како режисер.Идеален за сите angelfish, kribensis, ram меморија cichlids, Firemouth Cichlids, паун cichlids (Aulonocara), и многу повеќе.