Stadea CWD102A Конкретни Ѕидани Мелење Купот на Воланот за Конкретни Мелење, 5 Дијамант Првенство Тркала со 5/8 11 Нишка
  • Ново

Stadea CWD102A Конкретни Ѕидани Мелење Купот на Воланот за Конкретни Мелење, 5 Дијамант Првенство Тркала со

DEN 1103.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Stadea 5 Инчен Двоен ред дијамант купот на воланот за conrete и други тешко површината мелење пескарење. 5/8" 11 навој арбор, се поврзува со повеќето редовни брусилки и полирање.Дијамант импрегнирани дијамант сегменти за агресивни и брзи за брусење и пескарење на Бетонски површини.Многу ефикасен за други меки и тврди камен за мелење, како и.