Палачинка Далеку Тело Souffle
  • Ново

Палачинка Далеку Тело Souffle

DEN 287.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Палачинка Се Качил Тело Soufflé ултра - хидратантен кожата зацврстување на влакна кој помага да се изедначи, се дебели и цврста сува, стареење, crepey кожата.Може да се користи на вратот, градите, рацете и нозете.Длабоко навлажнувачки телото, зацврстување и затегнување крем.Идеален за израмнување, plumping и зацврстување сува, стареење, crepey кожата.Најдобар лосион за crepey кожата.