1122 FUXULE 2 Кутии Божиќ Снегулка Сјајот Помине Уметност Sequins 3D Златни Снегулки Помине Уметност Материјали Holographic Помине Сјајот Снегулки Божиќ Помине Уметност Налепниц
  • Ново

1122 FUXULE 2 Кутии Божиќ Снегулка Сјајот Помине Уметност Sequins 3D Златни Снегулки Помине Уметност Материјали

DEN 107.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Количество】 ќе добие 2 Кутии Божиќ Снегулка Сјајот, кој може да ви понуди повеќе избори, и да ги задоволат вашите богата имагинација на ноктите DIY. 【Безбедноста и еколошки материјали】Изработени од еколошки материјали, не-токсични, не ограничувајќи се на било кожата, Безбедно да се држиме за нокти. 【Лесен за употреба】 : Оваа 3 D помине уметност squins е многу едноставен за употреба.Тоа може да биде директно во прилог на ноктите или помине уметност.Ако сакате да се направи тоа посилно, можете да нанесете слој на транспарентен лак по приложување на ноктите. 【Повод】Ова е најдобриот подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, роднини, пријатели.Секој лист имаат исклучителна независни пакет.Погоден за домашна употреба и ноктите салони. 【ГАРАНЦИЈА】Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа, и 100% пари гаранција за враќање на, ако предмети се оштетени или со сериозна квалитет проблем.