13 инчен Хартиена Крпа Носителот Sliver , Хартија за Крпи Ролс - за Кујнски Хартиени Крпи Рефус - самолепливи Под Кабинет Двете Достапни во Лепило и Навртки од не ' Рѓосув
  • Ново

13 инчен Хартиена Крпа Носителот Sliver , Хартија за Крпи Ролс - за Кујнски Хартиени Крпи Рефус - самолепливи

DEN 335.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Силна само-лепило : книжно марамче рек под кабинет може да биде инсталиран вертикално или хоризонтално, заштеда на простор.Максималното оптоварување може да достигне 15 LB.Лесен за инсталација : само откине заштитен слој на лента и место на книжно марамче носителот на мазна површина.Ако ѕидот не е мазна, навртки, исто така може да се користи.Мултифункционален : Овој производ е погоден за бесење хартиени крпи и бања крпи во кујни, бањи, RVs, фарма куќи и други места.Високо-квалитетен материјал : нерѓосувачки челик SUS304, трајни, водоотпорен и ' рѓа-доказ. [Поле на примена] Тоа може да се користи на рамниот ѕид под кабинет, бања и тоалет ѕид.Книжно марамче решетката може да се користи за да се одржи крпи, хартиена крпа ролни, пластични заврши и нешто што сакате да се откажам.