MORI ЏУЏИЊА Помине Уметност Резерви, Rhinestones Поставите 2880 компјутери AB Кристали Rhinestones Јасно Дијамант за Помине Уметност DIY Занаети Телефони, Облека, Чевли Накит Торба
  • Ново

MORI ЏУЏИЊА Помине Уметност Резерви, Rhinestones Поставите 2880 компјутери AB Кристали Rhinestones Јасно Дијамант

DEN 213.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

(Пакет)- ќе добиете 1 кутија на кристал AB помине уметност и rhinestones 1 кутија од јасно помине дијаманти, за 2880 rhinestones. (Премиум Квалитет)- Направен од висок квалитет на стаклото, 14 faceting процес дава rhinestones шармантна рефлексија. (Широко се Користи)- Мешани големини може да ги исполни вашите DIY потреби, можете да ги користите за декорација на ноктите уметност, око шминка, телото уметност, коса клипови, телефон предмети, чаши, облека, чевли, чанти, purses, чевли, ленти, итн. (Повод)- Погоден за нокти салон и за домашна употреба, уживајте во вашиот DIY помине уметност. (ЗАБЕЛЕШКА)- Овој производ содржи мали дела, ве молиме да ги задржи подалеку од бебиња, мали деца и домашни миленици.Единица брои тип : се Брои.