Сиера Удобност All Inclusive Преносни Масажа Маса, Црна
  • Ново

Сиера Удобност All Inclusive Преносни Масажа Маса, Црна

DEN 3997.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бука Тврдо Рамка / Повеќе Рамка За Поддршка На Кабли / Навој Поддршка Бар. 2" Висока Густина Пена Дек / Вода & Масло Отпорни на СТП Кожен Тапацир.Tabletop Димензии : 73" x 28" / Висина (Прилагодливи) : беа 25,5" x 33.5" / Укината/Затворен Табела : 37" x 28" x 7".Табела Тежина : 30 кг / 400 кг Работна Тежина Капацитет.ВКЛУЧЕНИ ДОДАТОЦИ : Лице Лулка (SC-514), се Соочуваат со Перница (SC-524), Лист Сет (SC-508), Навој Поддршка Бар, 2-Годишно Ограничена Гаранција.ВАЖНО : ве Молиме да се однесуваат на сите актуелни фотографии и описи за производот точност.Слики/детали во Customer Reviews дел може да се датира/неточни поради промени со текот на времето.