DDGD Виси се Повлече До Чизми Пар Виси се Повлече До Чизми Анти-Гравитацијата Инверзија До Чизми за Домашна Фитнес Салата Вратот дел на Грбот
  • Ново

DDGD Виси се Повлече До Чизми Пар Виси се Повлече До Чизми Анти-Гравитацијата Инверзија До Чизми за Домашна

DEN 1571.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нерѓосувачки челик кука гарантира безбедноста за време на вежбање, и има подобар носивоста, со товарот капацитет на 220.5 lb.На зглоб е надградува, заклучување на ракавот е посилна, и тоа нема да падне во употреба.Доаѓа со electroplating заклучување, со фиксна заклучување на уредот.Внатрешниот од наопаку подигање донесува задебелена сунѓерот обвивка со дебелина од околу 3cm, што е повеќе удобен за носење и ги штити нозете од тоа да биде повреден.Помага за ублажување на болка и истегнување на мускулите на вратот, грбот и рамената, посебно на компримиран интервертебралните дискови, и ублажување на болката во грбот.Главата надолу чизми може да биде совршено фиксиран на глуждовите и стапалата од која било големина, која е практична фитнес опрема.