2 Премиум SCALER ФАХ Curettes, истражувачи, Огледала, сонди, Стоматолошки Инструменти
  • Ново

2 Премиум SCALER ФАХ Curettes, истражувачи, Огледала, сонди, Стоматолошки Инструменти

DEN 741.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СЕТ ОД 2 ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ SCALER ФАХ 8"(19cm)x4"(10cm)x0.5"(1.5 cm) Curettes истражувачи сонда Стоматолошки.Огледало Заврши (Секој Инструмент Е Ласерски Означени) Премија Одделение од Нерѓосувачки Челик CE.Passivated Инструменти За Спречување На Корозија.Бренд Нови Одлични Производи.Сите Наши Производи Се Безусловно Гарантира Против Дефекти Во Материјалот И Изработката. 100% Задоволството На Клиентите Да Се Гарантира.Парите Назад Загарантирана.