WCHCJ Тип S Push-up Прозорци се Залага за Вежбање Фитнес Опрема Рек Домашни Челик им Помогнам на Поддршка на Анти-Пропадна им Помогнам на Поддршка
  • Ново

WCHCJ Тип S Push-up Прозорци се Залага за Вежбање Фитнес Опрема Рек Домашни Челик им Помогнам на Поддршка на

DEN 5943.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На push-up заградата е количка за лесно складирање и лесно да се спроведе.Фитнес push-up рачка има вграден-во цевка од нерѓосувачки челик, опкружен со мека пена и удобно да се одржи.Push-up exerciser со засилен најлон заградата за трајност и отпорност на абење.На push-up поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат.Push-up прозорци ви овозможи да се вежба вашата горниот дел од телото мускули (особено на мускулите на градите, triceps, стомачните мускули и грбните мускули) во сите круг вежба.