Апсолутна Динамичен Безжични Слушалки со АНТЕНСКИ Предавателот
  • Ново

Апсолутна Динамичен Безжични Слушалки со АНТЕНСКИ Предавателот

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Динамичен Безжични Слушалки со АНТЕНСКИ Предавател.Високо технолошки IC за јасно и sonorous звук. 2 Фреквенцијата на системот со 2 channel switch.Се обезбеди јасна линија на страната на примачот, со цел да се пренесува сигнал.Осигурајте се дека вашиот систем поддржува RF пренос.