Plymor Рамен Отворен Јасно Пластика Поли Кеси, 1.25 Мили, 2 x 8, Пакување од 100
  • Ново

Plymor Рамен Отворен Јасно Пластика Поли Кеси, 1.25 Мили, 2 x 8, Пакување од 100

DEN 66.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие .00125" дебела постават рамен отворен врвот поли кеси се 2" широк од 8" висока.Нашите кеси се направи на богородица ниска густина полиетилен, да ги исполнуваат ФДУ/USDA спецификации за контакт со храна, и може да биде запечатен со лента, пресврт врски, или топлина sealer.Plymor кеси се чувствувате поради нивниот висок квалитет.Пакет, брод, или да зачувате вашата храна, накит, облека, уметност отпечатоци, книги или хартија, алатки, хардвер, колекционерски предмети, играчки, производи за препродажба, електроника, модата, или шминка со заштита од влага и прашина од Plymor кеси.ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : Кога ќе го купите Plymor Бренд, производ, вашето задоволство е да се гарантира.