Преносни МДФ Нокти Табела со Рака на Остатокот & Фиока Салон Бањата Помине Опрема, Бела
  • Ново

Преносни МДФ Нокти Табела со Рака на Остатокот & Фиока Салон Бањата Помине Опрема, Бела

DEN 6697.44

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подобрување на вашиот ноктите салон или спа куќа со Преносни МДФ Нокти Табела со Рака на Остатокот & Фиока!Се одликува со ламинат, лесен-за-чистење на врвот со пространа центар фиока за складирање на лак и други алатки.Мека, поместена рака остатокот го прави вашите клиенти удобно.Количка за дизајн и тркала ќе ви овозможи лесно да го однесе каде што треба.И тоа е направено здрав со заклучување, шарки и тркала, па тоа не го соберете или премести кога ќе се концентрира на вашата работа.Пространа центар фиока за складирање на лак и други алатки, Совршен за нокти салон и спа куќа.Димензии : (35.83 x 15.75 x 27.56)" / (91 x 40 x 70)cm (L x W x H).Купи Без Грижи : Пристигнат во 2-9 работни дена по поставување на цел, во зависност од оддалеченоста на вашиот град.Ако не сте задоволни со подарок, може да се врати или да го замени тоа во било кое време, или ако имате било какви прашања во врска со подарок, ве молиме пратете ми е-маил и одговор во рок од 24 часа.Среќен шопинг.