Убавината Возен Количка Количка Салон за Убавина СПА Складирање Опрема Машина Организатор Носителот Бела
  • Ново

Убавината Возен Количка Количка Салон за Убавина СПА Складирање Опрема Машина Организатор Носителот Бела

DEN 1823.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени од премиум челична рамка и АБС лента.Лесен за инсталација и лесен за ракување. 4 тркала за лесен и врвен мобилност, да остане стабилен на сите времиња.Разноврсна дизајн,идеален за салони,продавници,медицински продавници и стоматолози.Доаѓа со 1 отстранлив ABS предмети носителот и 1 отстранлив послужавник за практичноста на чистење.По продажба на услуги : Без разлика кои прашања ќе ги имаат во врска со објектот,ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно,ние ќе ви одговори со порака и да го реши вашиот проблем што е можно побрзо.