Queekay Игра Кутија за карти Трговски Картичка Случај Картичка Складирање Организатор 3.8 x 2.7 x 0,8 Инчи Јасно Картичка Случај Празните Пластични Складирање Полето за Иг?
  • Ново

Queekay Игра Кутија за карти Трговски Картичка Случај Картичка Складирање Организатор 3.8 x 2.7 x 0,8 Инчи Јасно

DEN 254.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет содржина : количеството на играње картичка кутии е за вас да се избере, на голема количина на квантитетот е доволно за да можете да ја користите и да го замени во секојдневниот живот, да се одржи вашата игра картички, можете исто така да ги споделите со вашите членови на семејството.Трајни производи за употреба : трговски картичка случај е изработен од пластика, кој е сигурен и здрав во квалитетот, и не е лесно да се пробие или нула, можете да го користите за да ги заштитите вашите картички од свиткување, и картичката случај може да ви понуди долго време за користење.Случај димензии : димензии на картичка за складирање организатор е прибл. 96 x 68 х 21 mm/ 3.8 x 2.7 x 0,8 инчи, кој е погоден за голем број на картички, и доволно количество на случаи може да организира вашите картички, и ги држи уредни и уреден.Практична кутија : ако не сакате да го користите гума бендови да се одржи вашите картички заедно, овие се јасни картичка случаи ќе помогне во решавањето на проблемот, овие кутии се заштити и да ги организирате вашите картички, држејќи ги во место, и да им дозволи да магацинот на врвот на секоја друга.Повеќекратна употреба : празните пластични складирање кутија не е само погодна за задржување на повеќето картички, како што се игра картички, автобус картички, телефонски картички, Cd-а, но, исто така, може да се примени за да се одржи некои делови, вклучувајќи гитара јажиња, навртки, тоа носи многу погодности на вашиот живот.