Топла Leathers GSH4002-33668 Мажите Snap Назад FTW возач на камион Капа (Црна и Сива, Прилагодлив)
  • Ново

Топла Leathers GSH4002-33668 Мажите Snap Назад FTW возач на камион Капа (Црна и Сива, Прилагодлив)

DEN 599.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики на вашиот омилен тим име и лого; облечи вашето возило за внатрешни работи.Извезена со двете тим логото и тим име.Комбинацијата на faux велур и решетката ткаенина држи вашиот воланот кул во лето и топло во зима.Околу 15 инчи во дијаметар - одговара на повеќето возила.Персонализација на вашата возење и објавува вашиот тимски дух со гордост.