MorTime 3 Pack Нерѓосувачки Челик Фах Медицински Хируршки Плоча Стоматолошки Инструменти Алатки Фах Организатор
  • Ново

MorTime 3 Pack Нерѓосувачки Челик Фах Медицински Хируршки Плоча Стоматолошки Инструменти Алатки Фах Организатор

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 Пакет - Mor Time Нерѓосувачки Челик Фах Медицински Хируршки Плоча големина е 9.05*4.72*0.78 инчи.И eamless едно парче и специјални кадрава работ дизајн не ги повредат вашите раце.Висок Квалитет - Нашите Медицински Хируршки Плоча за Полнење е направен од премија од нерѓосувачки челик, со максимална издржливост.Безбедно - не ' Рѓосувачки Челик Фах Медицински Хируршки Плоча се високи-температура отпорни дека тие можат да бидат поставени директно на скари без деформација, и тие се, исто така, безбедни за рерна употреба.Лесно да се Чисти - Од не ' Рѓосувачки Челик Фах се дизајнирани со рамна површина и круг аглите што го прави навистина лесно да се чисти.Тие можат да бидат измиени со рака и се, исто така, машина за миење садови безбедно.Широка Примена - Овие Нерѓосувачки Челик коцки, исто така може да се користи за да се одржи други храна и грицки, како што се burritos, топли кучиња, медицински, тетоважа, стоматолошки, пирсинг на тело, медицински, стоматолошки алатки, кујна печење, пет третман, накит, алати и хируршки, користи.Може да се користи за да се организира храна првично, храната услуга, алатки, лабораториски инструменти или материјали, и многу други користи.