G-ТИНГ се Повлече Од Кујната Кабинет Организатор Фах, Прилагодлив Тенџере Капакот на Држачот за Складирање Багажник, Лизгајте Од Колаче Лист Организатор Решетката
  • Ново

G-ТИНГ се Повлече Од Кујната Кабинет Организатор Фах, Прилагодлив Тенџере Капакот на Држачот за Складирање Багажник,

DEN 1079.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔【ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЖЕЛЕЗО, ХРОМ ПОЗЛАТА】 Високо квалитетен материјал за да се обезбеди стабилност на производот.Железо, хром позлата, исто така, има висока отпорност на абење, така што неговата отпорност на корозија е силна и не е лесно да се бојата.Тоа се уште одржува изглед на производот.Хром слој, исто така, има одлична отпорност на топлина и коефициент на топлинска спроводливост, и може да се користи на високи температури без физички и хемиски реакции. ✔【СТАБИЛНОСТ ИЗГРАДБА】 Bakeware рек кабинет организатор push-pull дизајн го прави користењето на просторот понатаму е зачувана.Тоа продолжува индустриски одделение топката лизгачки систем за да се обезбеди непречено и лизгачки добро.Лесно се повлече bakeware рек кога е во употреба, и нежно да им помогнам кога не е во употреба.Во процесот на употребата нема да произведува премногу бучава и да ви донесе удобно чувство на користење. ✔【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】 Нашите повлече печење лист организатор димензии мерка 16.93 инчен должина × 9.45 инчен ширина × 9.85 инчен висина и вклучуваат 1 англиски настава, 8 завртки, 1 guideway, 4 M тип железо жица.Со користење на овие навртки за брзо да ја поставите shelving.Тоа трае неколку едноставни чекори за брзо да ја поставите bakeware решетката.Се всели со само неколку едноставни чекори и со завртки, ќе заврши под неколку минути.Убава и организиран кујна ќе најдете. ✔【ГОЛЕМА ЗАШТЕДА на ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ】 Нашите сечење одбор организатор се посветени на зачувување на кујната простор за складирање и создавање уредно и убави кујна средина за вас.Нашите печење лист организаторот може да исполнување на оваа мисија.Место печење листови, сечкање одбори, и мали тави за печење решетката на правилен и соодветен начин.Наместо во потрага околу за bakeware, само ја отвори вратата и нежно повлечете на bakeware решетката за да го добиете она што го сакате. ✔【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】 Со отпорност на корозија на железо, хром позлата, нашите производи не ' рѓа и се многу лесно да се чисти.По користите за некој период на време, нејзината површина ќе биде обоено со одредена количина на влага или прашина, можете да користете сува крпа за чистење чиста, а потоа земете чиста крпа да ги влага на површината.На овој начин, ќе завршат на секојдневно чистење за bakeware решетката.