4 Пакет 100ml Шприцеви, Големи Пластични Градина Шприц, Издавање Повеќекратни Користи за Мерење Шприц Алатки за Научни Лаборатории, Наводнување, Refilling
  • Ново

4 Пакет 100ml Шприцеви, Големи Пластични Градина Шприц, Издавање Повеќекратни Користи за Мерење Шприц Алатки

DEN 191.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот вклучува : 4pcs 100ml Големи Пластични катетерот Шприц.Стерилни завиткани : Секој шприц е индивидуално стерилни запечатени пакувања, безбедност и здрав и лесен за носење.Лесен за користење : Висок квалитет индустриски одделение полипропилен пластика, лесно да push/pull, безбедно и без мирис.Специјален дизајн : клипот е лесно да се повлече и да се поттикнат, а ќе се одржи на течност без протекување.Клипот може да се повлече право од назад и гума печат може да биде симната за чистење, како и.Совршен за животните или домашни миленици хранење, нема други игли се потребни.Широк апликации : На шприц има јасна скала марка за лесно мерење и издавање на течности.Погоден за индустриски прецизност апликации и домашно милениче хранење во научни лаборатории, етерични масла, бои, парфеми, мазива, пломби, итн.