Letech+ Тенок ПРО Специјалното Пенкало за iPad, iPad Про, iPhone Xs,iPhone Xs Max,iPhone XR,Samsung Таблета,Повеќето од iOS,Android Мобилни Уреди , Прилагодлив парична Казна Точка Совет USB Полнач, Б
  • Ново

Letech+ Тенок ПРО Специјалното Пенкало за iPad, iPad Про, iPhone Xs,iPhone Xs Max,iPhone XR,Samsung Таблета,Повеќето

DEN 839.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .ПРИЛАГОДЛИВИ СОВЕТ ЗА СЕНЗИБИЛИТЕТ:Направени од издржлив ПОМ материјал, the1.9mm парична казна точка прецизност совет е изграден со сензибилитет на вредноста на функцијата која ја нуди најсовршената и точни пишување и скицирање искуство со вашите електронски уреди.КОМПАТИБИЛЕН СО:i Phone Xr , iphone Xs и i Phone Xs Max, i Pad 1 2 3 4, i Pad Mini 1 2 3 4, i Pad Воздух 1 2, i Pad Про 9.7/12.9 (ако со екран заштитник max 0.3 mm дебелина), i Phone 5/5 S/5В, i Phone 6/6 S Плус, i Phone 7/7 Плус, i Phone X/8/8 Плус ,Samsung паметни телефони & таблети, Asus/Dell/Површина преносни компјутери и повеќе.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА:Не софтвер или спарувањето е потребно, едноставно вклучете го копчето за употреба.Потоа пресврт совет да ја подесите саканата јачина на сигналот - слаба за полесни потези и силна за потешки удари.USB ПОЛНАЧ И БАТЕРИЈА ВКЛУЧЕНИ:USB полнач, и 2 полнење батерии чувајте ги вашите перото НА always .* Кога USB полначот во полнење на владата , индикатор светлото е црвено , и LED светло сини врти кога батеријата е целосно наполнета.ДО 5-7 ЧАСА НА НЕПРЕКИНАТА УПОТРЕБА:Напојува од батерија, до 7 часа за употреба со AAAA Алкална батерија или до 5 часа со Ni-МЗ AAAA 300mah батеријата (вклучени).Одличен за долги commutes, патување и ден денес се користи.