Преносни 4 Бои 2 во 1 Мини Коса Straightener, Мултифункционални Користат Керамички Турмалин Плоча Убавина Рамен Железо Греење Curler (Зелена НИ 110V-240V)
  • Ново

Преносни 4 Бои 2 во 1 Мини Коса Straightener, Мултифункционални Користат Керамички Турмалин Плоча Убавина Рамен

DEN 290.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Брза греење дизајн : 3 D лебдат одбор, греење за 30 секунди, униформа на топлината, брзиот моделирање и траен ефект.Температура заштита : керамичка турмалин одбор може да се постигне мазна влечење без кршење или оштетување на косата.Интелигентни топлина зачувување функција на 190℃ може да ја спречи на косата од прегревање или повреда на главата. 2 во 1 е погодна за права и кадрава коса : 2 во 1 коса straightener не само што не е многу погоден за кадрава коса, но исто така многу погодна за права коса, особено за транспарентно удира.Одлична преносливост : мали димензии и мала тежина, тоа лесно може да се стави во патна торба или куферот.Сигурен квалитет : Со лесна дизајн на горниот и долниот панел може да се одржи секоја коса цврсто, така што нема да падне и да се повлече за коса.Емитирачки негативни јони може да се направи косата мазна, свиленкаста, frizz-слободно и безбедно.