Подобро Витрини Јасно Акрилик Спорт Топката Ѕид Монтирани Лебди Полица
  • Ново

Подобро Витрини Јасно Акрилик Спорт Топката Ѕид Монтирани Лебди Полица

DEN 2200.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ВИСОК КВАЛИТЕТ на јасни акрилик топче за голф екранот ѕид полица; уникатен патентиран дизајн.ЗДРАВ ЗАГРАДАТА да им овозможи на ѕид виси; завртки се вклучени.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА со завртки скриени зад топката и јасно акрилик да се постигне постоечкиот изглед за вашиот голф топки.ДИМЕНЗИИ : 2 инчи висок, 2.5 инчи длабоки, и 6.75 инчи долго.ИЗБОРОТ на ЕКРАНОТ за autographed голф топки.