ScrapeYourTongue - #1 Дневно Јазик Scraper за Оралното Здравје. Рециклираат, BPA Free, и Замолчени Доказ Јазик Почиста
  • Ново

ScrapeYourTongue - 1 Дневно Јазик Scraper за Оралното Здравје. Рециклираат, BPA Free, и Замолчени Доказ

DEN 143.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❤️ ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ - Секојдневно Јазик Стружење е прекрасен за вашето целокупно здравје.Бактериите кои seeps во вашиот јазик може да предизвика Болки во Грлото ????, Синус Инфекции ????, Лош Здив ????, & дури и Болести на Срцето ????. ????SCRAPE наспроти ЧЕТКА - Четкање на вашиот јазик е голема, но тоа само loosens и се шири на бактерии околу.Треба цврста површина како нашиот Јазик Scraper за да се добие дека gunk надвор од устата. ????ПАТУВАЊЕ ПРИЈАТЕЛСКИ - никогаш не треба да се оди на ден, без стружење на вашиот јазик.Лесно се вклопи во нашиот Јазик Scraper во вашиот toiletry торба или дури и вашиот џеб, како ви одат за вашите патувања. ????ЗАМОЛЧЕНИ ДОКАЗ - Обиделе други јазикот средства за чистење кои не направиле вие замолчени?Тоа е б/в треба да ги одржи со една рака кое го поставува исклучите вашиот замолчени рефлекс кога тоа оди во вашата уста.Задржете на нашата страна со двете раце за да добиете повеќе контрола и да се избегне замолчени!. ♻️ БЕЗБЕДНО - за вас и планетата, бидејќи нашиот Јазик Scraper е 100% Рециклираат & 100% BPA Free.