Monoprice Титан Серија Навалите ТВ Ѕид Заградата - Црна | Нема Лого, Телевизори 37 Инчи да се 70in, Max Тежина 165lbs, VESA Обрасци До 750x450, УЛ Заверена
  • Ново

Monoprice Титан Серија Навалите ТВ Ѕид Заградата - Црна | Нема Лого, Телевизори 37 Инчи да се 70in, Max Тежина

DEN 917.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова е Прилагодливи Агол Ѕид Заградата за LCD Плазма.Оваа Рамниот Ѕид ја поддржува повеќето 30" до 63" рамни панел екран и плазма Телевизори до 165 lb тежина.На тенок ѕид плоча држи екранот блиску до ѕидот за многу дискретен инсталација.