24 Компјутери Големи Економија Топла Топи Лепак Стапови Полна Големина Лепило Стапови за DIY Уметнички Занает Проект 8Долго x 0.43 Дијаметар
  • Ново

24 Компјутери Големи Економија Топла Топи Лепак Стапови Полна Големина Лепило Стапови за DIY Уметнички Занает

DEN 263.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Широко Секојдневна Употреба : Тоа е совршен за видови на материјали, вклучувајќи метал, дрво, стакло, карти, ткаенина, пластика, керамика итн.Совршен за видови на DIY Проекти како што се Создаде Уметности & Занаети, Основните Поправки, Домашно Накит, Ткаенини, Пена, Дворот и да се Направи празник украси.Издржливи и долготрајни : 19 грама секој стап со висок квалитет концентрација лепак, кој е силно лепило, добра флексибилност и сјај, издржливост за секојдневна лепење проекти. 8" Должина и 0.43" Дијаметар : Одговара на повеќето од големите лепак пиштоли.Сосема безбеден за двете висока и ниска температура лепак пиштоли.Пакетот Вклучува : Доаѓаат со 24pcs животната средина-пријателски и силна-лепило лепак стапчиња.Гаранција : Ние се посвети на себе си да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој клиент.Било каков проблем, ве молам, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.