Нерѓосувачки Челик Куче Сад Не се Лизга Куче Сад Двоен Ѕид Куче Чаши Вода Тешки со Гума Дното за Кучиња, Мачки Милениче Хранење
  • Ново

Нерѓосувачки Челик Куче Сад Не се Лизга Куче Сад Двоен Ѕид Куче Чаши Вода Тешки со Гума Дното за Кучиња, Мачки

DEN 1435.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ХРАНА БЕЗБЕДНО BPA FREE - кучето сад направен од 304 храна одделение. 18/8 Нерѓосувачки Челик кутре сад е издржлив, лесен за чистење и отпорни на корозија во разни киселини се наоѓаат во храната.Што е најважно, иако, од не ' рѓосувачки челик е безбедна опција кога станува збор за употреба со храна и пијалаци, како што не постојат хемикалии кои можат да мигрираат во вашата храна од овие производи.Вода чаши за големи кучиња.ДРЖИ КУЛ - Нашите големи не ' рѓосувачки челик пет чаши се двојно ѕидови за максимална температура на задржување.Таа продолжува да се излади, за неколку часа долго.Тоа, исто така, обезбедува безбедна и ладна вода за пиење, кога се далеку од дома.Има 4 чаши или 32 унци.Отворено куче сад.Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО - Лесно да се чисти.Кутре сад е издржлив, лесен да дезинфенкцирам и отпорен на корозија.НЕ се ЛИЗГА - Дизајнирани со гумена база држи на сад од лизгање или нервира, овозможувајќи му на вашето домашно милениче да се јаде или пие удобно и бучава слободни.Не - Пропадна, исто така, го минимизира храна и вода spills да се задржи вашата кат чиста и нула бесплатно.Тешки доволно. 12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА - Било проблеми со вашето куче во сад 12 месеци, само нас контакт и ние ќе го забрзаме сте нов апсолутно бесплатно или да ви даде целосна наплата.Во additon, ако не сте задоволни нашиот производ, исто така можете да го вратите.