KUSARKO Кујната Кабинет Полица Организатор Решетката и Контра Полици Пластовидно, Купатило, Кујна Кабинет Организаторите и Складирање Провизии Полица (2 Парчиња)
  • Ново

KUSARKO Кујната Кабинет Полица Организатор Решетката и Контра Полици Пластовидно, Купатило, Кујна Кабинет Организаторите

DEN 719.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅【ОРГАНИЗАТОРИТЕ И СКЛАДИРАЊЕ】Се кујни,бања десктоп и многу отворен простор во вашиот дом, сите во хаос и проблеми со наоѓање нешта?Белата пластовидно двоен слој за провизии организаторот може да се сместат работи уредно и направете го тоа лесно да се работи. ✅【ДВОЈНО ПЛАСТОВИДНО ПОЛИЦА】Две големина полица : големи(12.40"×11.02"×6.10") и мали (12.40"×5.12"×6.10").Тоа е погоден за чување на многу мали работи кои лесно можат да се изгубат. ✅【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Инсталација може да биде завршен во 3 минути.Без комплицирани процедури за инсталација се потребни, само свртување на завртката. ✅【ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ】Тоа Е Направен Од Високо-Густина од Нерѓосувачки Челик(Водоотпорен, нема рѓа) И Користење на Висока Полирање Површината Која Направи Полица Силна И Безбедна. ✅【ПО ПРОДАЖБА на】Ако имате било какви прашања во врска полица ,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние со надеж дека ќе имате среќен купување искуство!.