Симпатична Слон Маскирани Бебе Бања Пешкир, Супер Абсорбента и Мека, Момче и Девојка Бебе и Деца Маскирани Крпа Туш Подарок-крупните 28x47 Инчи
  • Ново

Симпатична Слон Маскирани Бебе Бања Пешкир, Супер Абсорбента и Мека, Момче и Девојка Бебе и Деца Маскирани Крпа

DEN 1963.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅Супер меки абсорбента материјал : Деца бања пешкир е направен од високо-квалитет полиестер влакна, дише и абсорбента, мека како меки бели облаци, многу погоден за чувствителна кожа.Бебето маскирани крпа може да се осигура дека бебето е телото и главата да остане топло, особено во текот на ноќта, со што се намалува ризикот од настинка за бебето. ✅Големи димензии : 28 инчи X 47 инчи, кој обезбедува доволно простор за бебиња, за да растат, и е многу погоден за бебиња на возраст 0-7. ✅Симпатична животно облик : бебето бања пешкир со симпатична животно худ дизајн додава забава на бебе капење време.На маскирани крпа е дополнителна удобност функција наменета за да се задржи бебето како што е топло како е можно и сува бебето е деликатна коса нежно и брзо. ✅Бебе туш подароци : обезбеди неодоливо бебе туш подароци!Во потрага за голем секс открие партија подарок?Роденденскиот подарок за вашата сакана деца?Не гледам подалеку!Оваа маскирани бебе бања пешкир ќе се возбуди среќни добитници!Покаже вашиот вкус и да се обезбеди оваа мека абсорбента бебе крпа како бебе туш, Божиќ, роденденот или одмор подарок!. ✅Оваа крпа е многу погоден за бебе регистрација, мора да се за почетниците родители.Бебе крпи се многу популарни!Овие крпи се погодни за момчиња и девојки, се лесни за чистење и многу издржливи.Секој сет на крпи е убаво спакуван.Сега кликнете на "Додади во Кошничка".