Salcoll Колаген - Чиста Биоактивни Анти-Стареењето Колаген Поправка Страна на Крим - Противалергиски Навлажнувачки Лосион, Сува Кожа Олеснување, Сите Типови на Кожа, 150
  • Ново

Salcoll Колаген - Чиста Биоактивни Анти-Стареењето Колаген Поправка Страна на Крим - Противалергиски Навлажнувачки

DEN 718.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% ПРИРОДНИ МОРСКИ КОЛАГЕН : Нашите луксузни колаген рака крем е направена со користење на највисок квалитет на морски колаген, потентен состојка што помага за ублажување сува, подсечен кожата и мазна збрчкана кожа.АНТИ-СТАРЕЕЊЕТО КРЕМ : Раце се еден од првите места кои покажуваат возраст, и нашите колаген крем помага да се заклучи во влага да се зачува вашата деликатна кожа да го задржи во потрага подхрануваа, еластична и мазна.АКТИВНИ КОЖАТА РЕГЕНЕРАЦИЈА : Зголемување на кожата регенерација да се врати здравјето и виталноста; Дизајнирани да навлезат длабоко во кожата, додека интензивно се поправка на оштетените ткива со доставување на есенцијални протеини и elastins.ПОПРАВКИ СУВА, ИСПУКАНА КОЖА : Нашата смирувачки рака крем смирува изгореници, инциденти, и подсечен кожата и помага да се стимулира процесот на лекување, па вашите раце може да се опорави брзо.НЕ-МРСНА, ХЕМИСКО-БЕСПЛАТНО ФОРМУЛА : Нашата чиста, конзерванс-слободен колаген рака крем е одличен за да го користите на било кој тип кожа, вклучувајќи ги дури и на повеќето чувствителна кожа и ви дава најмногу touchably мека кожа!Без суровост и против тестирање врз животни од секаков вид.