Калвин Klein Девојки Перформанси Велосипед Шорцеви
  • Ново

Калвин Klein Девојки Перформанси Велосипед Шорцеви

DEN 168.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.СЕКОЈДНЕВНИОТ ACTIVEWEAR ГЛАВЕН : добар пар на велосипед шорцеви е неопходност за било девојки гардероба.Кој еластична корселе за совршено се вклопуваат, и лесно повлекување на стил, нашите Калвин Klein Перформанси Велосипед Шорцеви се activewear мора да се има.Носат овие за обезбедена сите-ден удобност, без разлика дали тоа е за работа надвор, играње на спорт, рекреација, или lounging.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Ние користиме високо квалитетни материјали во сите наши деца облека за да се обезбеди максимална удобност, долговечност и трајна моќ.ГОЛЕМИНА ВОДИЧ : на Располагање во Голема Девојки големини Мали до Големи.КАЛВИН KLEIN : Основана во Њујорк во 1968 година и призната низ целиот свет како премија мода и начин на живот бренд, Калвин Klein го подига секојдневниот essentials да глобално ниво иконите за статус.Нашиот модерен и минималистички пристап кон дизајн, и автентична врска да култура има претпоставува низ генерации за над 50 години.