4 Парчиња Само Лепило Јадење Крпа Носителот Грабител Кујнската Крпа Кука Ѕид Крпа Закачалки Носителите на Не-Дупчење Притисни Крпа Држачот за Бања, Кујна Дома Ѕид Б
  • Ново

4 Парчиња Само Лепило Јадење Крпа Носителот Грабител Кујнската Крпа Кука Ѕид Крпа Закачалки Носителите на Не-Дупчење

DEN 222.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висок квалитет : крпа кука е направен од висок квалитет на АБС материјал.Обликот е мазна, не постојат дополнителни аглите, и клип е направен од мек силикон, што е побезбедно да се користи.Дизајн : Тоа е лесно да се поправи крпа во место, елиминирање на чести лизгање или кинење на крпа поради остар или лошо дизајнирани куки.Лесен за користење : Виси крпа многу полесно едноставно им помогнам на вашиот крпи во клипот!Нежна ПВЦ клип ќе го задржи вашето крпи безбедно место.Отстранување на крпи со мазна се повлече!.Лесен за инсталација : самолепливи ленти е прикачена на задната страна на секоја крпа багажник, кој лесно може да се фиксирани на повеќето површини.Широко се користи : Кујнската крпа grabbers се многу погодни за бесење партали и крпи, дали во влезот, спална соба, купатило, гаража, кујна, кабинет вратата, туш кабина, фрижидер.