Cedilis Сет од 3 Ѕид Монтирани Накит Организатор, Големи Дрва Ѓердан Носителот со Отстранлив Хривнија Род и 24 Накит Куки, кинескиот Ѕид Виси Држачот за Прстени, Обетки, ?
  • Ново

Cedilis Сет од 3 Ѕид Монтирани Накит Организатор, Големи Дрва Ѓердан Носителот со Отстранлив Хривнија Род и

DEN 383.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Cedilis накит организатор карактеристики сет на 3, вклучувајќи 24 куки, отстранлив род и козметика полица, многу функционална, за да се покаже различни вашиот накит, ѓердани и така натаму.Сетот доаѓа со завртки, нуди начин да се качи тоа.Лесно се соберат, изгледа одлично.Имаме подобри тоа,така што нема потреба да се соберат за сега.Направени од селски борови дрва, еко-пријателски, тешки и трајни, браун со златна боја има чувство на гроздобер и земјата стил, додавање на посебен тест за вашата соба.Секој носител мерки 12" L x 2"H, прекрасен начин да се прикаже вашиот модерен накит, ѓердани и прстени со 24 куки, и удобен за вас да се земе предмети.Тоа е неверојатно за доделување на прстени, обетки, ѓердани и накит, како и тоа е голем дар за девојки и жени на Денот на Благодарноста, Божиќ ден, денот на Мајката, денот на Вљубените и секој празник.