Хром Sparto Мотоцикл Гроздобер Опашка Кочница Светлина - 12 Volt Двојна Филамент Кочница Светлина иРаботи Опашка Светлина - Харли Плувка Спортските Хеликоптер Кафе Racer О?
  • Ново

Хром Sparto Мотоцикл Гроздобер Опашка Кочница Светлина - 12 Volt Двојна Филамент Кочница Светлина иРаботи Опашка

DEN 1214.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Светлината тежина алуминиум домување е ХРОМ Позлатен и карактеристики на гумена монтажа заптивка да ги апсорбираат вибрациите.На 2-жица блескаво сијалица работи како и "работи" опашка светлина, како и кочница светлина. 12 volt светлина доаѓа со двојна сијалица со вжарено и монтажа/склопување хардвер.Вграден-во заградата е дизајниран да работи со лиценца плоча планината или можете да гром вашиот табличка директно до тоа.Исто така достапни во Црн Сатен.